O projektu

Charitativní projekt “Každá ovečka se počítá” pořádá již třetím rokem Rekreační centrum Sepetná, ve spolupráci a pod záštitou Handicap centra Škola života Frýdek-Místek, o.p.s..

Pokud umíte plést, háčkovat, pracujete se dřevem, hlínou nebo jiným materiálem, tak můžete vlastnoručně vyrobit ovečku, darovat ji do naší "salaše" a podpořit přání Aleše Křenka z Ostravice. Ovečky, prosím, zasílejte do 30. 11. 2017 poštou na adresu RC Sepetná, "Každá ovečka se počítá", Ostravice 0956, 73914 Ostravice.

V sobotu 2.12.2017 se v Horském hotelu Sepetná v Ostravici bude konat tradiční “ovečkový” adventní bazar, na který vás srdečně zveme a kde budeme tyto rukodělné výrobky veřejně prodávat. A ovečky, které se začátkem prosince neprodají, budeme dále nabízet na recepci hotelu Sepetná nebo penzionu Sluníčko.

Co se stane s utrženými penězi?

Veškerý výtěžek z 3. ročníku této akce bude věnován jednomu mladému muži z Ostravice, horské obce pod Lysou horou, kde najdete i RC Sepetná.

Aleš Křenek se vám rád představí sám : "Je mi 43 let a narodil jsem se s Downovým syndromem. Přes tento handicap jsem s pomocí sestry a rodičů dokončil speciální školu, takže umím číst i psát. Rád si poslechu video, hudbu na CD a v poslední době mě baví i malba. Dojíždím do Frýdku-Místku do denního stacionáře Handicap centra Školy života Frýdek-Místek, o.p.s. již osmnáctým rokem a jsem velmi spokojen s pestrostí vyžití - pracovními aktivitami, rekondičními pobyty, kulturními a sportovními akcemi a podobně".

Více se o “Škole života” můžete dozvědět na tomto webu.

Na co výtěžek z charitativní akce Aleš použije ?

Výtěžek z prodeje věnujeme Aleši Křenkovi z Ostravice a jeho kamarádům z denního stacionáře Handicap centra Školy života Frýdek-Místek o.p.s. na autobusový výlet do Beskyd a pomůcky do stacionáře.

A to ještě není vše!

V celé salaši bude zvolena nejhezčí ovečka a její autorku nebo autora odměníme víkendovým pobytem v Rekreačním centru Sepetná. Hlasovat můžete od 1.10.2017 na této stránce, kde budou fotografie všech oveček. Vyhraje ovečka, která bude mít k 1. 12. 2017 (24:00) nejvíce hlasů. Výherce budeme kontaktovat telefonicky nebo emailem do 8.12.2017.

Soutěže se nemusíte účastnit, můžete ovečky jen darovat a ve vzkazu napsat, že nechcete být zařazeni do hlasování.

A co ostatní dárci?

U nás nikdo neodejde s prázdnou. Každého autora odměníme 10% slevou na služby RC Sepetná, které může využít na sportovní a relaxační služby RelaxCentra, vstup na koupaliště Sluníčko, konzumaci v restauraci hotelu Sepetná, penzionu Sluníčko. Slevu je možné využít také na ubytování za pultovou cenu v hotelu a bungalovech Sepetná, penzionu Sluníčko nebo chatě Měsíček.

Slevový kupón vám zašleme elektronicky na vaši emailovou adresu po vyhlášení nejhezčí ovečky, tedy po 8.12.2017.

Chcete se o akci více dozvědět?

Sledujte novinky na našem facebooku - www.facebook.com/rcsepetna nebo napište na email ovecky@sepetna.cz.

Děkujeme za Vaši podporu!